سوالات متداول

بله مجموعه هیرا درب دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد . که شما مشتریان عزیز می توانید از طریق راه های تماس با ما که داخل سایت قرار داده شده با ما در ارتباط باشید .

هیرا درب دارای محصولاتی همچون شیشه سکوریت ،درب اتوماتیک و کرکره برقی و موتور آن و جک های پارکینگی و … می باشد . همچنین تعمیرات همه ی این محصولات را نیز در خدمات خود ارائه می دهد .

بله، شیشه سکوریت در صورتی که به شدت ضربه بخورد، ممکن است شکسته شود. اما به دلیل وجود فیلم های PVB یا SGP بین لایه های شیشه، این شیشه ها به قطعات کوچک تبدیل می شوند و خطر آسیب دیدن افراد در اثر شیشه شکسته به حداقل می رسد.

اگر به باطری یا UPS مناسب وصل شده باشد درب اتوماتیک کار خواهد کرد. اما امکان باز کردن به صورت دستی هم وجود دارد.

درب‌های اتوماتیک عموماً با استفاده از حسگرها و موتورهای الکتریکی کار می‌کنند. حسگرها تشخیص می‌دهند که کاربر در حال نزدیک شدن به درب است و به موتورهای الکتریکی دستور باز شدن درب را می‌دهند. پس از گذشت یک زمان کوتاه، درب به طور خودکار بسته می‌شود.

بله، درب اتوماتیک به برق نیاز دارد و مصرف برق آن به نوع درب اتوماتیک، اندازه و ویژگی‌های آن مربوط می‌شود. درب اتوماتیک با الکتریسیته و با استفاده از موتورها، سیستم‌های هیدرولیک یا پنوماتیک، باز و بسته می‌شود.

بله، نصب و تعمیر درب اتوماتیک نیاز با تخصص خاصی دارد . شما می تونید برای تعمیر از خدمات هیرادرب استفاده کنید.

شیشه سکوریت یا شیشه ایمن، نوعی شیشه است که از دو یا چند لایه شیشه ای با فیلم های PVB یا SGP بین آن ها تشکیل شده است. این شیشه ها در صورت شکستن، به علت وجود فیلم های ایمنی، به قطعات کوچک تبدیل می شوند و خطر آسیب دیدن افراد در اثر شیشه شکسته به حداقل می رسد.این شیشه ها در ساختمان ها برای نمای ساختمان، در درب ها، پنجره ها، حوضچه های شنا و حتی در خودروها به کار می روند.