شیشه بالکنی

این محصولات تلفیقی از نرده و شیشه است که برای زیبایی بیشتر در نمای ساختمان ها از این سبک استفاده میشود. با ما همراه شوید تا شما را با چشم اندازی زیبا در قالب این محصول، قیمت، تعمیرات و خرید شیشه بالکنی آشنا کنیم.

آیا محافظتی برای محیط ایجاد میکند؟

شیشه ای که در این سبک کار و در نرده ها به کار میرود از نوع سکوریت است که قابلیت نشکن بودن را داراست و ضخامتش حداقل  به 10 میلی متر خواهد رسید. نرده ها میتوانند تاثیر بسیاری درعنوان محافظ داشته باشند و علاوه بر محافظت بالا، در زیبا سازی نما نیز نقش بسزایی دارد.

قیمت بالکن شیشه ای

برای تعیین قیمت این محصول عوامل بسیاری قابل محاسبه هستند تا بتوان قیمت نهایی کار را تخمین زد. عواملی همچون اندازه و متراژ و همین طور ابعاد محل مد نظر، مدل بازشو شیشه ها که شامل حالت هایی مثل کشویی، تاشو، لولایی میشود، فریم دار بودن یا نبودن شیشه ها، رنگ . علاوه بر همه ی اینها میزان ضخامت و کیفیت محصولاتی مثل یراق آلات آن که استفاده میشود همگی در تعیین قیمت نهایی تاثیر گذار خواهند بود.

تعمیرات شیشه بالکنی

تعمیر میتواند در صورت های مختلفی انجام شود. تعمیرات آن شامل مواردی مثل تعویض شیشه های ترک خورده، تعمیر ابزار و یراق به کار رفته برای نصب شیشه ها و فریم ها و … میشود. برای خرید محصولات دیگر از جمله شیشه سکوریت با ما تماس بگیرید.

خرید شیشه بالکنی

مجموعه هیرا درب با چندین سال تجربه در زمینه ی تولید شیشه بالکنی توانسته است نظر افرادی بسیار را به خود جلب کند. ما در اینجا با کیفیتی بالا و در عین حال قیمتی مناسب برای ایجاد فضاهایی دلچسب شما را همراهی میکنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید.