شیشه سکوریت

بی شک تا کنون نام این محصول را شنیده اید و تبلیغاتی که راجع به این نوع محصول می شود را دیده اید. اما باید دانست که به راستی چه تفاوتی میان این محصول با باقی شیشه ها هست. برای اطلاع بیشتر، قیمت، تعمیرات و خرید شیشه سکوریت با ما همراه باشید.

علت اصلی بالا بودن قیمت شیشه سکوریت نسبت دیگر محصولات مشابه چیست؟

این محصول با فرایند شیمیایی و حرارتی تقویت شده و مقاومت بالایی در برابر فشار ،ضربه و حرارت دارد. به دلیل ویژگی های خاص شیشه سکوریت قیمت بالاتری نسبت به شیشه های معمولی دارد. دلایل تفاوت قیمت شیشه سکوریت از شیشه های معمولی عبارتند از:

1- مقاومت بیشتر

این محصول مقاومت بالاتری در برابر فشار و ضربه دارد. به دلیل فرایند تولید و مواد باکیفیت تر قیمت تمام شده بالاتری دارد.

2- امنیت بیشتر

شیشه سکوریت از لایه های چند گانه تشکیل شده که در صورت شکستن به قطعات کوچتر تغییر نمیکند. این ویژگی در موارد امنیتی ئ ایمنی حائز اهمیت است.

3- مقاومت در برابر حرارت

این نوع شیشه مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد. در تولید، فرایند خاصی برای تحمل حرارت بیشتر اجرا میشود.

این محصول دمایی در حدود 300 درجه ولی شیشه های خام و معمولی فقط دمایی تا حدود 60 درجه سانتی گراد را می توانند تحمل کنند.  

باید گفت که تفاوت قیمت شیشه سکوریت و شیشه معمولی به دلیل ویژگی های بیشتر، مقاوت و هزینه تولید است. برای مشاهده محصولات دیگر از جمله درب اتوماتیک شیشه ای با ما تماس بگیرید.

تعمیرات شیشه سکوریت

این نوع محصول گاهی نیاز به تعمیر دارد ولی چه نوع تعمیری شامل این عنوان می شود؟

در هنگام تعمیر کارهایی همچون تعویض استوپ، تعمیر پمپ درب سکوریت، پر کردن داخل استوپ از ماده ی روغنی این کار برای جلوگیری از نفوذ کردن آب و در نهایت زنگ زدن استوپ انجام می شود.

برای تعمیر پمپ درب با استفاده و به کار گیری پیچ هایی که بر روی بدنه ی استوپ قرار دارند این کار صورت می گیرد.

خرید شیشه سکوریت

مجموعه ی هیرا درب ارائه دهنده انواع شیشه، درب اتوماتیک و کرکره برقی، توانسته است محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه دهد. مجموعه ی ما با چندین سال تجربه فعالیت در این زمینه توانسته است انتخاب مناسبی برای خرید شیشه سکوریت باشد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه خریداری این محصول از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در تماس باشید.

شیشه سکوریت | قیمت و تعمیرات <yoastmark class=