شیشه جام

 

هر شیشه باید مطابق با استاندارد های ملی ساخته و نصب شده باشد اما در برخی موارد ناچار به ساخت شیشه در ابعاد بزرگ تر خواهیم بود. شیشه هایی که فراتر از اندازه استاندارد خود هستند به نام ” شیشه جام ” شناخته می شوند.

تولید این شیشه به دلیل ابعاد خاص و ویژه ای که دارد، دارای مشکلاتی همچون جا به جایی نیز است. همانطور که شیشه های معمولی دارای ابعاد خاصی هستند، شیشه های جام هم از این قاعده مستثنی نیستند و دارای ابعاد و ضخامتی خاص هستند که بیشتر از آن امکان ساخت نیست. اما شیشه با این ابعاد قطعا باید به طوری باشد که مقاومت بالایی داشته و به راحتی قابل شکستن نباشد، به همین جهت تهیه و ساخت شیشه جام با شیشه سکوریت بهترین کار خواهد بود. سکوریت، شیشه ای نشکن به همراه مقاومت و استحکام به میزان زیادی در برابر حرارت، فشار و ضربه زیاد است که در صورت شکستن هم به دلیل تبدیل به تکه های کوچک با لبه های گرد، میزان جراحت را تا حد چشمگیری کاهش می دهد.

تهیه و خریداری شیشه جام از هیرا درب انتخاب بسیاری از شرکت ها بوده و دلیل آن هم این است که این مجموعه در حوزه های مختلف شیشه سکوریت ارائه دهنده بهترین کیفیت ها خواهد بود.